Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
                                                                                                                            

       Upřednostňujeme si právo na rozhodnutí, komu zvířátko svěříme. 

Rok 2013 a s ním i určité změny :-)

Vždy jsem bývala proti vybírání záloh za rezervovaná morčátka, žel nezodpovědná jednání některých lidí mě nutí udělat změny.Takže, jakmile si zarezervujete morčátko budeme požadovat polovinu z ceny morčátka zaslaných do týdne na náš bankovní účet.Nebudeli tak uděláno, rezervaci vám rušíme.Po zaplacení zálohy a projevení nezájmu o zvířátko, záloha vám již nebude vrácena.Při dlouhodobé rezervaci,třeba do zahraničí a nebo při předání morčátka třetí osobou,budeme požadovat celou domluvenou finanční částku .Morčátka prodána na mazlíčky nebudou do nového domova dostávat výpis předků a nebudeme zdělovat písemně informace o předcích těchto morčátek. 

Plánovaná spojení na začátek jara 2014 

White Rose Mann Annemílie a Esmé De Grande a  Xara Annemílie

Navaro Pod Hradem a Luisiana Annemílie a Sadia in den Wolfsmorgen 

Pablo Gotenholz a Vanilka Annemílie

Irrie Annemílie a Malia Annemílie 

Perseus Gotenholz a Ypsilony Annemílie

Abigail Annemílie a Šampion ČR Sury Annemílie

27.2.2014

                    Do role mazlíčka nabízíme velmi hezkou samičku plemene sheltie v barvě bílá černá. Holčička je rok a půl stará a zřejmě neplodná. Pouze k samičce a nebo ke kastrovanému samečkovi. 

        

Dále naše chovatelská stanice uvolňuje opět do role mazlíčka samečka ,plemene sheltie, barva zlatá aguti s bílou. Chlapeček je dvouletý a neplodný.Klučík je se samičkami, které jsou šikovné kadeřnice, takže momentálně okousaný na krátko :-) Hodným lidem, kteří se mu budou věnovat. Fotku dodám.

Nabízíme samečka sheltie černá bílá, pravidelné rozložení,narozený 8.11.2013,švédská , kanadská,německá a polská linie,rodiče sheltie zlatá aguti bílá Uma Annemílie a Pepy Annemílie čoko bílá coronet 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

           

 

                 

 

       

    

 

 

                                                                    

                             

TOPlist